Przejdź do treści
projektowanie maszyn i urządzeń

Jako firma CONTECH Krzysztof Bazelak działamy w sektorze przemysłowym, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, nieprzerwanie od 1992 roku. Jesteśmy rodzinną firmą z międzypokoleniowymi tradycjami.

Naszą kadrę stanowi zgrany zespół doświadczonych inżynierów oraz wykwalifikowanych pracowników. Zatrudnienie znajdują u nas konstruktorzy, automatycy, elektronicy, mechanicy i inni specjaliści. Współpracujemy także z Politechniką Poznańską.

Zapewniamy kompleksową obsługę zamówień. Nasz zespół dba o każdy, najmniejszy szczegół, począwszy od przygotowania projektu, poprzez wykonanie, aż po finalne uruchomienie i wdrożenie. Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z największą rzetelnością i odpowiedzialnością. Gwarantuje to późniejszą bezawaryjną i bezpieczną pracę naszych wyrobów. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza!

Wspieramy rozmaite gałęzie przemysłu. W ciągu blisko trzydziestu lat istnienia na rynku wykonaliśmy i uruchomiliśmy ogromną ilość urządzeń dla najróżniejszych branż, które funkcjonują do dziś. Pracowaliśmy m.in. dla branży automotive, budowlanej, kolejowej, spożywczej, czy poligraficznej.

Konstrukcje stalowe, maszyny i urządzenia przemysłowe, stanowiska montażowe oraz przyrządy, które dostarczamy cechuje solidność a także innowacyjność.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

lat na rynku
0
stałych pracowników
0
lat doświadczenia
0
zrealizowanych projektów
0

NASZE USŁUGI

GODZINY OTWARCIA